پروژه‌ها انجام شده توسط من

برگه

پروژه فروشگاه ایریس

این پروژه یک بستر فروشگاهی برای فروش محصولات مثل فیلم‌ آموزشی، سریال، کتاب ، دیکشنری و … هست . من توسعه کلاینت اندرویدی این پروژه رو برای شرکت ایریس انجام داده‌ام . این فروشگاه کاملا به صورت داینامیک طراحی و پیاده سازی شده و به مدیر محتوای اون این اختیار رو میده که نحونه نمایش و چیدمان محصولات و رنگ‌های پس زمینه استفاده شده در هر صفحه رو متناسب با نیاز خودش انتخاب که ، همچنین امکاناتی جهت تبلیغ و برجسته کردن محصولات خواص هم تعبیه شده . علاوه بر این امکانات ما برای افزودن امکان باز کردن فایل‌های ویدیویی ، دیکشنری و pdf از reader های تولید شده توسط خودمون استفاده کردیم مثل iris video player که امکانات فراتری از یک ویدیو پلیر ساده در اختیار کاربران قرار میده . همچنین باید بگم که این فروشگاه کاملا به صورت چند زبانه طراحی شده و صفحات اون برای زبان نسخه درحال استفاده بهینه شده . یکی از اپلیکیشن‌‌هایی که بر پایه همین بستر توسعه داده شده فروشگاه لینگونت هست .

lingonet

lingonet-mockup
لینک اپلیکیشن‌ لینگونت
.

بازی آنلاین ۲نفره چهار

من توی ایدک کارم رو با برنامه نویسی اندروید بازی چهار شروع کردم . چهار یه بازی انلاین دونفره به شکل real time توی سبک trivia هست. ما توی ایدک این پروژه رو بصورت تیمی انجام دادیم ، تیم ما شامل طراح ، وب سرویس دولوپر و کلاینت دولوپر میشد که من بخش کلاینت این پروژه رو پیاده‌سازی کردم . شما توی چهار میتونید به دوستانتان متصل شید و با اونا در موضوعات مختلف بازی کنید و اطلاعات عمومی خودتون رو به چالش بکشید و رقیب ها رو از میون بردارید . چهار اواخر سال ۹۳ منتشر شد و بازخورد بسیار خوبی از کاربرها گرفت و توی مدت کوتاهی بعد انتشار امار دانلودش از  ۱۰۰٬۰۰۰+ گذشت و توی ساعت‌های شلوغ بازی میزان کابرهای انلاین تا ۴۰۰۰ نفر هم میرسید .

معرفی بازی چهار در دیجیاتو

معرفی بازی چهار در جی اس ام

312341

لینک بازی چهار در کافه بازار


اپلیکیشن حسابداری  پارمیس  همراه

این اپلیکیشن رو برای پارمیس برنامه‌نویسی کردم . کار روی این پروژه به صورت انفرادی بود . توسعه این اپلیکیشن رو تا نسخه ۳ من انجام دادم .

این اپلیکیشن تمام امکانات لازم برای مرتب کردن و سارماندهی حسابهای مالیتون رو در اختیار شما میذاره . همچنین امکانات پیشرفته‌تری مثل مدیریت چک‌هایی دریافتی و پرداختی و امکان ست کردن  هشدار برای هرکدوم از اونها، گزارش‌گیری‌های متنوع روی حساب‌ها و خلاصه هر امکانی که شما برای انجام امور مالی خودتون به اون نیاز دارید .

این اپلیکیشن جزو برنامه‌‌های برگزیده کافه‌باز هست و ۵۰٬۰۰۰+ دانلود داره .

 

معرفی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در appreview

معرفی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در testapp

معرفی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در ذره بین

معرفی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در digiato

معرفی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در learnroute

معرفی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در aratis

معرفی اپلیکیشن حسابداری پارمیس همراه در avav

 

2424213

لینک اپلیکیشن حسابداری همراه پارمیس در کافه بازار


اپلیکیشن ریلکسیشن

ریلکسیشن  کاری نو بود در زمینه اپلیکیشن‌های آرامش بخش . شما با این اپلیکیشن میتونید صدای‌های طبیعت رو با یک موسیقی کلاسیکه تلفیق کنید . همینطور میتونید موسیقی مورد علاقتون رو از آهنگ‌های پیش فرض اپلیکیشن انتخاب کنید یا دیگر موسیقی‌ها رو از طریق اپلیکیشن دانلود کنید .
ریلکسیشن درحال حاضر بیش از  ۲۰٬۰۰۰ کاربر فعال در کافه‌بازار داره.

لینک ریلکسیشن در کافه بازار 


اپلیکیشن آواسامانه

این پروژه رو من بصورت فیری‌لنسری انجام دادم . وقتی من وارد این پروژه شدم اکثر بخش‌های این اپلیکیشن انجام شده بود و کار من اضافه کردن و تغیر یک سری از بخش‌های اپلیکیشن و همچنین رفع برخی از مشکلات توی اپلیکیشن بود .

تویی این اپلیکیشن میتونید با استفاده از اینترنت گوشی به کارتابل فرآیندهای سازمان دسترسی داشته باشند.

46178

لینک اپلیکیشن آواسامانه در کافه بازارکتابخونه‌ها

ApplicationLocker

این کتابخونه برای اضافه کردن صفحه دریافت رمز عبور به ابتدای اپلیکیشن‌‌های اندرویدی به کار میره . با استفاده از این کتابخونه شما میتونید کاربرتون رو مجبور به وارد کردن رمز عبورش در هر بار ورود به اپلیکیشن بکنید . توی این پست میتونید بیشتر درباره این کتابخونه و نحوه استفاده از اون بخونید .

CustomFontWidgets 

این کتابخونه برای راحت کردن تغییر و مدیریت فونت‌های اپلیکیشن‌‌های اندرویدی نوشته شده که توی این پست درباره اون توضیح دادم.

Android Mandrill Interface

یه کتابخونه ساده باری راحت کردن کار با سرویس mandrill جهت ارسال ایمیل . راجع به این کتابخونه هم میتونید توی این پست بخونید .