کتابخونه‌ای برای اضافه کردن صفحه دریافت رمز عبور در اندروید

استاندارد

sample

این کتابخونه بر پایه این پست که قبلا نوشته بودم نوشته شده .
برای استفاده ازش بعد از import کردنش توی پروژتون فقط کافی که یه کلاسی که از Application ارث میبره بسازید و اون رو توی AndroidManifest تون ست کنید . و داخل متد ()onCreate کلاستون کد (("registerActivityLifecycleCallbacks(new MyLifecycleHandler("1234 رو قرار بدید . این کد رفت آمدهای کاربر به داخل و خارج برنامه رو برسی میکنه و با توجه به اون در صورت نیاز کاربر رو به صفحه دریافت رمز عبور میفرسته .

توی این کتابخونه یک Activity پیش فرض برای گرفتن رمزعبور از کاربر وجود داره که برای استفاده ازش فقط کافیه که رمزعبوری که کاربر باید وارد کنه رو به Constructor کلاس MyLifecycleHandler بفرستید ، همینطور درصورت نیاز به تغییر متن‌هایی که در صفحه‌ی دریافت رمزعبور به کاربر نشون داده میشه میتونید از Constructor زیر استفاده کنید .

 MyLifecycleHandler (String password , String enterPassCodeTitle , String wrongPassCodeText , String submitButtonText ) .

اگه هم خواستید میتونید کاملا برای خودتون یه Activity دلخواه بسازید و Intent ای که قراره به کمکش اون Activity نمایش داده بشه رو به عنوان پارامتر به Constructor کلاس MyLifecycleHandler  بفرستید .

1 دیدگاه در “کتابخونه‌ای برای اضافه کردن صفحه دریافت رمز عبور در اندروید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *